انواع دستگیره شیشه سکوریت

با رایج شدن استفاده از شیشه های سکوریت و استفاده از این نوع شیشه های به عنوان درهای ورودی، تولید دستگیره شیشه سکوریت نیز آغاز شده و روز به روز با توجه به تنوع سلایق و تغییر سبکها و … مدلهای جدید و متنوعی از این دستگیره ها به بازار عرضه شده و مورد استفاده مصرف کنندگان قرار گرفته اند.

گروه فنی خاموت به عنوان یکی از تامین کنندگان و تولید کنندگان انواع دستگیره شیشه سکوریت، که علاوه بر تولید دستگیره های مرسوم ، با توجه به نیاز و سفارش مشتریان، اقدام به تولید و ساخت انواع دستگیره های سفارشی چه از نظر ابعاد و انداز و چه از نظر طرح می نماید، در این مطلب نگاهی خواهد داشت به انواع مختلف دستگیره های مورد استفاده در دربهای شیشه سکوریت، و شما را با انواع این دستگیره ها آشنا خواهد نمود. قبل از شروع این توضیحات لازم است یادآور شویم که این دستگیره ها را می توان در سایر درها نیز مورد استفاده قرار داد و استفاده از این دستگیره منحصر به درهای شیشه ای نبوده و اتفاقا بسیاری از این دستگیره ها، هنگام نصب روی درهای چوبی و … زیبایی بیشتری را از نظر بصری ایجاد می نمایند.

برای مطالعه بیشتر درباره دستگیره ها و یراق دربهای سکوریت می توانید مقالات “دستگیره درب سکوریت” و “لولای شیشه سکوریت” را مطالعه نمایید.

برای آشنایی بیشتر با شیشه های سکوریت و انواع شیشه ها می توانید مقالات “انواع شیشه ها” و “شیشه سکوریت” را مطالعه نمایید.

فروش دستگیره درب سکوریت

نکته مهم :  در انتخاب و سفارش دستگیره شیشه سکوریت، مهمترین نکته ای که باید به آن توجه نمود این است که، قبل از سفارش درب سکوریت باید دستگیره شیشه سکوریت را انتخاب نمود تا با توجه به ابعاد و فاصله گیره های دستگیره، نسبت به سوراخکاری شیشه اقدام گردد. همانطور که اطلاع دارید پس از سکوریت نمودن شیشه، امکان هر نوع سوراخکاری و یا پرداخت روی شیشه از بین رفته و در صورت انجام اینکار شیشه کاملا متلاشی خواهد شد.

انواع دستگیره شیشه سکوریت:

۱-دستگیره شیشه سکوریت از نوع طولی و کشیده

دستگیره شیشه سکوریت

دستگیره های شیشه سکوریت طولی یا کشیده تقریبا مرسوم ترین و رایج ترین نوع دستگیره های شیشه سکوریت می باشند.این دستگیره ها در طول های مختلفی از ۳۰ سانتیمتر تا ۴ متر تولید می شوند و مقبول بسیاری از استفاده کنندگان می باشند. دستگیره های طولی در فرمهای مختلفی تولید می شوند که می توان از میان به فرمهای خطی، قوسی، هلالی، شکسته و … اشاره نمود. این نوع از دستگیره های را می توان برای درهای سکوریت تک لنگه و یا دو لنگه مورد استفاده قرار داد.

در ساخت این مدل از دستگیره های درب سکوریت، از پروفیلها استیل (لوله ها ، تسمه ها و قوطی های استیل) به عنوان شاکله اصلی استفاده شده که توسط جوش آرگون به یکدیگر نصب شده و توسط پرداختهای الکترو پولیش و …  کاملا پولیش شده اند. از نظر گرید استیل نیز، برای ساخت این نوع دستگیره شیشه سکوریت مانند سایر انواع از استیل های گرید ۳۰۴ و یا گاها ۳۱۶ با سطح نهایی براق و یا خشدار استفاده می شود. از نظر تنوع رنگ نیز این دستگیره ها در رنگهای طلایی، استیل ، رز گلد قابل تولید می باشند.

برای مطالعه بیشتر درباره انواع گریدهای استیل می توانید مقاله “استیل ۳۰۴ و استیل ۳۱۶” را مطالعه نمایید.

برای مطالعه بیشتر در مورد استیل گرید ۳۰۴، می توانید مقاله “ویژگی های استیل ۳۰۴” را مطالعه نمایید.

نحوه فروش دستگیره استیل شیشه سکوریت، در گروه فنی خاموت، کار را برای مشتریان بسیار راحت کرده است. مشتریان می توانند پس از مشورت با کارشناسان شرکت خاموت نسبت به سفارش طرح خاص و سفارشی خود و یا یکی از مدلهای موجود در میان محصولات، اقدام نموده و دستگیره مورد نظر خود را در آدرس مورد نظر خود دریافت نمایند. برای اطلاع از قیمت دستگیره شیشه سکوریت، می توانید با کارشناسان خاموت مشورت نمایید.

دستگیره شیشه سکوریت

 

۲-دستگیره شیشه سکوریت از نوع طولی قفل دار

این نوع از دستگیره های شیشه سکوریت بسیار به دستگیره های خطی یا طولی شبیه می باشند و تنها تفاوت این از دستگیره ها در این است که بر خلاف مدل قبل، قفل درب سکوریت روی این دستگیره ها نصب شده است. همانطور که می دانید در اکثر حالات و مواقع، یراق مربوط به سیستم قفل دربهای شیشه سکوریت، روی زمین نصب شده و قفل دربها در لبه پایین شیشه بگونه ای قرار داده می شود که زبانه قفل، در کف معماری درگیر می شود. در این سیستم دستگیره، سیستم قفل متفاوت بوده و قفل درب سکوریت روی دستگیره نصب شده است.

نحوه فروش دستگیره استیل شیشه سکوریت در گروه فنی خاموت، کار را برای مشتریان بسیار راحت کرده است. مشتریان می توانند پس از مشورت با کارشناسان شرکت خاموت نسبت به سفارش طرح خاص و سفارشی خود و یا یکی از مدلهای موجود در میان محصولات، اقدام نموده و دستگیره مورد نظر خود را در آدرس مورد نظر خود دریافت نمایند. برای اطلاع از قیمت دستگیره شیشه سکوریت می توانید با کارشناسان خاموت مشورت نمایید.

دستگیره شیشه سکوریت

۳-دستگیره شیشه سکوریت، از نوع هتلی

دستگیره های درب سکوریت که به نوع هتلی معروف هستند،از نظر عملکرد مانند دستگیره های معمولی بوده با این تفاوت که، امکان نصب آنها روی درهای سکوریت نیز وجود دارد. نکته ای که این دستگیره ها را از دستگیره های معمولی که روی درهای چوبی و … نصب می شوند متفاوت می کند، فاصله کم میان دو قطعه و دو سمت دستگیره و یراق آلات مربوط به آن می باشد. درهای چوبی معمولی ضخامتی حدودا ۴ تا ۵ سانتیمتری دارند ولی درهای سکوریت عموما ضخامتی در حدود یک سانتیمتر داشته و همین امر سبب می شود که نوع یراق مورد استفاده برای آنها متفاوت باشد. این نوع از دستگیرهای درب سکوریت، برای درب های سکوریت تک لنگه استفاده می شوند که به عنوان درب ورودی دفاتر کار، سرویس هاس بهداشتی لوکس، حمامها و … مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه فروش دستگیره استیل شیشه سکوریت در گروه فنی خاموت، کار را برای مشتریان بسیار راحت کرده است. مشتریان می توانند پس از مشورت با کارشناسان شرکت خاموت نسبت به سفارش طرح خاص و سفارشی خود و یا یکی از مدلهای موجود در میان محصولات، اقدام نموده و دستگیره مورد نظر خود را در آدرس مورد نظر خود دریافت نمایند. برای اطلاع از قیمت دستگیره شیشه سکوریت، می توانید با کارشناسان خاموت مشورت نمایید.

دستگیره درب شیشه ای هتلی

 

۴-دستگیره شیشه سکوریت فانتزی

دستگیره درب سکوریت

دستگیره های درب سکوریت فانتزی، همانطور که از نامشان پیداست، فرمی معمولی و مرسوم نداشته و برای انواع درهای سکوریت مورد استفاده قرار می گیرند. البته استفاده از این نوع دستگیره ها برای درهای سکوریت ریلی یا کشویی مرسوم تر بوده ولی، با توجه به نوع درب و نیز کارایی دستگیره، از این دستگیره ها برای انواع درهای سکوریت استفاده می شود. به عنوان نمونه می توان به دستگیره های رینگ یا حلقه ای اشاره نمود که هم در دربهای سکوریت ریلی و کشویی و هم درهای سکوریت معمولی مورد استفاده قرار می گیرد.

مهمترین نکته ای که برای استفاده از دستگیره های درب سکوریت، باید به آن توجه نمود این است که، قبل از سفارش درب سکوریت باید دستگیره شیشه سکوریت را انتخاب نمود، تا با توجه به ابعاد آن، نسبت به سوراخکاری شیشه اقدام گردد. همانطور که اطلاع دارید پس از سکوریت نمودن شیشه، امکان هرنوع سوراخکاری و یا پرداخت روی شیشه از بین رفته و در صورت انجام این کار، شیشه کاملا متلاشی خواهد شد.

نحوه فروش دستگیره استیل شیشه سکوریت در گروه فنی خاموت، کار را برای مشتریان بسیار راحت کرده است. مشتریان می توانند پس از مشورت با کارشناسان شرکت خاموت نسبت به سفارش طرح خاص و سفارشی خود و یا یکی از مدلهای موجود در میان محصولات، اقدام نموده و دستگیره مورد نظر خود را در آدرس مورد نظر خود دریافت نمایند. برای اطلاع از قیمت دستگیره شیشه سکوریت، می توانید با کارشناسان خاموت مشورت نمایید.

     

دستگیره شیشه سکوریت

 

فروش دستگیره درب سکوریت

جهت ارتقا سطح کیفی مطالب لطفا به مقاله فوق امتیاز دهید. جهت امتیاز دهی بر روی ستاره مورد نظر کلیک کنید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز کسی به این مطلب رای نداده است)
Loading...

پاسخی بگذارید

error: Content is protected !!