تمیز کننده استیل

استیل یکی از پر کاربردترین و پر مصرف ترین مصالح مورد استفاده در ساختمانها و صنایع مختلف است و با توجه به زیبایی خاص و ظاهر لوکس بسیار پر طرفدار و پر مصرف است. پر مصرف بودن استیل سبب شده است که طیفهای گوناگون مصرف کنندگان برای حفظ جلای اولیه و ظاهر زیبای استیل، همیشه دنبال تمیز کننده استیل و یا راه حلی ساده برای تمیز کردن و براق نمودن قطعات و محصولات استیل باشند. گروه فنی خاموت در این مطلب با بررسی رایج ترین مشکلات مربوط به قطعات استیل، شما را برای استفاده از محصولات پاک کننده استیل و تمیز کننده های استیل یاری خواهد داد.

برای مطالعه در مورد مواد زنگ بر استیل می توانید مقاله “تمیز کردن خوردگی استیل” را مطالعه نمایید.

برای مطالعه بیشتر در مورد استیل گرید ۳۰۴، می توانید مقاله “ویژگی های استیل ۳۰۴” را مطالعه نمایید.

آیا عمر استیل بعد از رسوب گیری و زنگ زدگی تمام نشده است و نباید تعویض کرد؟

یکی از مهمترین عوامل محبوبیت استیل در جهان این موضوع می  باشد که شما  محصولات استیل را فقط یک بار خرید می نمایید، و هیچ نیازی به تعویض قطعات استیل نقره ای نخواهید داشت. شما با تمیز کردن محصولات استیل منزل خود، مانند میز استیل، اسانسور استیل و … هیچ نیازی به تعویض استیل نخواهید داشت. فقط کافی است از محصولات تخصصی پاک کننده های استیل استفاده بفرمایید.

۱ – زنگ زدگی و رسوب شیرآلات استیل را چگونه تمیز کنیم؟

شیرآلات استیل از پر مصرف ترین محصولات استیل مورد استفاده در ساختمانها به شمار می آیند. اما همه شیر آلات استیل پس از مدت زمانی و در اثر استفاده با چند مشکل و ایراد ظاهری مواجه خواهند شد که عبارتند از:

  • رسوب گیری اطراف شیر آلات استیل و برنجی
  • ایجاد لکه روی سطح شیر آلات استیل و برنجی
  • استفاده از مواد تمیز کننده اشتباه مانند جوهر نمک و …. به عنوان تمیز کننده استیل

برای حل تمام مشکلات و ایرادات ذکر شده در بالا هیچ راهی جز استفاده از محصولات تخصصی پاک کننده استیل وجود ندارد. استفاده از تمیز کننده های نادرست، علاوه بر صرف هزینه، شیر آلات را نیز با مشکلات بیشتری مواجه کرده و یا در بهترین حالت بدون هیچ اثری بر شیر آلات و بدون آسیب رساندن به شیر آلات، فقط و فقط وقت و پول شما را از بین خواهد برد.

۲ – زنگ زدگی استیل در استخرها

امروزه به دلیل وجود اشتباهات انسانی در استخرها و استفاده از جوهر نمک به عنوان تمیز کننده استیل متاسفانه نرده های استخر با زنگ زدگی قرمز و زنگ زدگی سیاه مواجه می شوند. تعویض نرده استیل استخر یکی از مواردی است که باعث افزایش ریسک از بین رفتن آب بندی استخر می گردد. دلیل دیگری که سبب می گردد کارفرمایان به فکر تعویض نرده استخر یا پله استخر باشند، رسوب بستن نرده های استخر می باشد.

 راه حل چیست؟ از کدام تمیز کننده استیل باید استفاده نمود؟

برای حل این مشکل، راه حل های متنوع سنتی وجود دارد، که فقط بخشی از موارد را حل کرده و در بلند مدت به سطوح استیل آسیب می زنند. اما بهترین راه حل استفاده از محصولات تخصصی پاک کننده استیل می باشد که سبب می گردد به راحتی بتوان نرده استخر را به سادگی بدون تعویض مانند محصولات اولیه تبدیل کرد.

آیا تعویض نرده های استخر به صرفه است؟

با توجه به اینکه هر کیلو استیل در ایران در حدود شش دلار قیمت دارد و تعویض نرده استیل استخر یا پله استیل استخر ریسک را افزایش می دهد، تعویض  نرده استیل استخر به هیچ عنوان پیشنهاد نمی گردد.

نرده استیل استخر رسوب گرفته است چه باید کرد؟

کافی است از محصولات تخصصی تمیز کننده استیل که مربوط به از بین بردن رسوب شیر آلات، نرده استیل، نرده استخر می باشد استفاده نمایید. کافی است ژل مخصوص را روی محل مورد نظر قرار داده به طوری که حداقل دو میلیمتر روی محل باقی بماند ، سپس با یک مسواک ، شروع به پاک کردن محل مربوطه نمایید. اگر رسوبات به طول کامل پاک نشدند دوباره این عمل را تکرار نمایید.

۳ – گاز استیل به دلیل استفاده از جوهر نمک (به عنوان تمیز کننده استیل ) سیاه شده است ؟

در واقع ، زنگ سیاه مربوط به یکی از عناصرسازنده استیل به نام نیکل می باشد، احتیاج به تعویض گاز استیل وجود ندارد، و استفاده از سیم ظرفشویی فقط باعث خش افتادن روی استیل شده و استیل کیفیت خود را از دست می دهد، به همین دلیل بهترین راه حل استفاده از محلول پاک کننده مخصوص استیل ( تمیز کننده استیل ) می باشد، با این محصولات تخصصی می توانید به سادگی تمامی زنگ های سیاه استیل را از بین ببرید.

جهت ارتقا سطح کیفی مطالب لطفا به مقاله فوق امتیاز دهید. جهت امتیاز دهی بر روی ستاره مورد نظر کلیک کنید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز کسی به این مطلب رای نداده است)
Loading...

پاسخی بگذارید

error: Content is protected !!